2020р.

Кафедра дитячої стоматології була створена у 1983 р. за наказом МОЗ України. Створення кафедри надало можливість підвищити рівень спеціализованої стоматологічної допомоги дітячому населенню та проводити удосконалення кваліфікації лікарських кадрів зі спеціальності «дитяча стоматологія». Першим завідуючим протягом 20 років був професор Є.Н.Дичко.

З 2007 року завідувачем кафедри є професор Ілона Василівна Ковач.

Наукові дослідження професора І.В. Ковач надали можливість поглибити розуміння та уточнити низку важливих етіологічних чинників виникнення основних стоматологічних захворювань та ланок патогенезу карієсу зубів і запалень пародонта у дітей.

Головне місце в науковій діяльності кафедри займають проблеми хвороб твердих тканин зубів та пародонту, хірургічної та ортодонтичної патології у дітей різного віку. Творчий підхід до вирішення завдань та виконані на кафедрі багатопланові наукові дослідження дозволили співробітникам кафедри доповнити, а також розробити власні теоретичні і практичні питання в дитячій стоматології. Кафедра дитячої стоматології має сумісні науково-дослідні роботи з ДУ «Інститут стоматології» НАМН України.

Навчання на кафедрі студенти починають з 2 курсу (4 семестру) та закінчують – складанням комплексного практично-орієнтованого іспиту під час ЄДКІ.

Науковці кафедри працюють в напрямку таких наукових проблем:

                                                                                                                                                                                      2023р.